yandex

Türkiye’nin Cami Halısı

Ürünlerimiz

Türkiye'nin Cami Halısı

Türkiye’nin Cami Halısı

“Camilerimiz önemli dini eserlerimizdir ve dinimizin olmazsa olmazı olan namaz ibadetinin ifa edildiği Allah’ın evleridir.” Diyor camihalim.com web sitesi.

Ne güzel demiyor mu ama ? Camilerimiz Allah’ın evleridir. Evet hepimizin de bunun bilincinde olup ona göre davranmamız gerekiyor. Eskiden, büyüklerimiz de her daim camiye giderken temiz olmayı, edepli-tertipli giyinmeyi ve davranışlarımızı ona göre şekillendirmemizi öğütlerdi.

Camilerimizin en büyük değerlerinden olan ve adeta motifleriyle Anadolu’muzu bizlere yansıtan cami halıları geçmişten günümüze tasarımını ve önemini koruyor. Hepimizin çocukluğunda camilerde bulunan halılar üzerinde yuvarlanıp, onun üzerinde Kuran Kurslarına gitmedik mi? Evet, o günler gözünüzün önüne gelmiştir. Ne güzel günlerdi, keşke hiç geçmesin dediğimiz günlerdi. Ama maalesef ki her şey değişti, büyüklerimiz yaşlandı, bizler olgunlaştık. Bu tüm dönemlerin en büyük tanıklarından cami halılarımız ise hala eski günleri bizlere anımsatmakta, o huzuru içimize işlemektedir.

Türkiye’nin en büyük cami halısı üreticisi olarak bizler de tüm camilerimizin mimarisine özgü olarak döşenmiş halılarımızı camilere özgü işliyoruz. İşte bu sebepledir ki cami halım olarak bizler yıllardır süregelen bu mesleğimizi en layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz, camilerimiz de çok şükür ki cami halısı denildiğinde bizleri göstermekten çekinmiyorlar. Yıllardır en büyük camileri halıları ile beraber bizler işlemiş ve döşemişizdir. Tüm dünya tarafından belgeselleri yapılan, önem arz edilen camilerimizin halıları kanıtlanmıştır. Birinci sınıf cami halılarımız ile yaptığımız işten gurur duyuyor ve sizlere böyle güzel bir hizmet verdiğimiz için müteşekkiriz.

 

Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin !

Facebook

Instagram

cami halıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir