yandex

Cami Halıları

Cami Halıları

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Cami Halıları

Desenler, Renk ve Ürünler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

E-Mail bilgi@camihalim.com

Telefon : 0532 3496 8481

Cami Halım 12 yıllık cami halısı sektöründe deneyime sahip bir işletmedir. Cami halısı sektörü Türkiye’de hızla gelişmekte göstermiş Gaziantep ve Demirci Cami Halıları Dünya genelinde büyük bir üne kavuşmuştur. Üne kavuşmasındaki en büyük etken cami halılarındaki kullanılan ipliğin kalitesi, modern dokuma tezgahlarında işlenmesi ve Osmanlı’dan bugüne gelen halı dokuma sanatının Türk Ustaların ellerinde bugüne kadar devam etmesidir.

Cami Halım olarak Türkiye genelindeki tüm camilerimize döşediğimiz Gaziantep Cami Halıları ve Demirci Cami Halıları birinci sınıf iplik, kaliteli işçilik ve ücretsiz keşif ve montaj ile hizmet vermektedir.

Sizde bizi Google’da “cami halısı” ve “cami halıları” anahtar kelimeleri ile aratıp bulabilir ve Cami’nizin halı ihtiyacı konusunda fiyat talep edebilirsiniz.

İsterseniz bizi Sosyal Medya Hesaplarımız olan facebook.com/camihalim ve instagram.com/camihalim adreslerimizden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

cami halıları