yandex
Cami Halısı ve Cami Halı Kalitesi Önemlidir

CAMİ HALISI

Cami Halısı denince herkesin aklına ev halılarından çok daha büyük ve daha gösterişli temizliği kolay ve caminin mimarisini bozmayacak adeta onunla bütünleşmiş ve camiyi ön plana çıkaran güzellikler gelmektedir. Biz yaptığımız işlerle sizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

 

CAMİ HALISININ KALİTESİ

Halı denince aklımıza evimizde kullandığımız halılar gelir ve kalitesini çok da düşünmeyiz. Mobilyamıza uyumlu olsun diye düşünürüz. Ancak camilerimizde ise durum daha farklıdır.

Halının uzun ömürlü olması en önemli unsurlardan bir tanesidir. Bunun içinde cami halısının kaliteli olması daha da önem arzeder.

Peki halının kalitesi ne demektir? Halının kaliteli olması demek kullanılan ipliğin kalitesi demek, dokuma tezgahının en son teknolojilerle donanımlı olması demek, halının dokunmasında kullanılan atkı ipinin sağlam olması demektir.

 

FABRİKAMIZDAN GÖRÜNTÜLER

En son teknoloji makinalarla üretilen cami halılarımızın fabrika görüntülerine ulalabileceğiniz https://www.camihalim.com/hakkimizda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Cami Halısı ve Cami Halı Kalitesi Önemlidir
“Kim Allah için bir ev inşa ederse (mescit yaparsa) Allah’ta cennet’te onun için bir ev yapar.”– (Buhari, Salat 65, Müslim, Mesacid 4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir