yandex

İletişim

İletişim

Cami Halısı İhtiyaçlarınız İçin Tek Adres

İletişim

Cami Halım 12 yıllık cami halısı sektöründe deneyime sahip bir işletmedir. Cami halısı sektörü Türkiye’de hızla gelişmekte göstermiş Gaziantep ve Demirci Cami Halıları Dünya genelinde büyük bir üne kavuşmuştur. Üne kavuşmasındaki en büyük etken cami halılarındaki kullanılan ipliğin kalitesi, modern dokuma tezgahlarında işlenmesi ve Osmanlı’dan bugüne gelen halı dokuma sanatının Türk Ustaların ellerinde bugüne kadar devam etmesidir.

Cami Halım olarak Türkiye genelindeki tüm camilerimize döşediğimiz Gaziantep Cami Halıları ve Demirci Cami Halıları birinci sınıf iplik, kaliteli işçilik ve ücretsiz keşif ve montaj ile hizmet vermektedir.

Sizde bizi Google’da “cami halısı” ve “cami halıları” anahtar kelimeleri ile aratıp bulabilir ve Cami’nizin halı ihtiyacı konusunda fiyat talep edebilirsiniz.

İsterseniz bizi Sosyal Medya Hesaplarımız olan facebook.com/camihalim ve instagram.com/camihalim adreslerimizden daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefon
Gsm : 0532 349 8481 
Ofis : 0236 606 0553
E-Mail @
bilgi@camihalim.com
muhasebe@camihalim.com
Adresimiz
Çamlıca Mah. Bahçelievler Sok,
Demirci, MANİSA
iletişim

Bize Yazın…

Bize her konuda istek görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. İster cami halıları fiyatları hakkında, isterseniz cami halısı desenleri hakkında merak ettiklerinizi bizlere iletebilirisiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız: