yandex

Hakkımızda

Neden Cami Halım

Camilerimiz önemli dini eserlerimizdir ve dinimizin olmazsa olmazı olan namaz ibadetinin ifa edildiği Allah’ın evleridir. Camilerimizde en çok dikkat çeken şeylerin başında ise o caminin mimarisine göre döşenmiş halılar gelmektedir. Cami Halım olarak kalitesi tüm dünya tarafından kanıtlanmış Demirci Cami Halıları ve Gaziantep Cami Halıları satışı gerçekleştirmekteyiz.

İşte biz Cami Halım olarak sizlere anadolu motifleri ile bezenmiş, doğal, hijyenik, toz tutmayan, alev almayan, uzun yıllar camilerinizde kullabileceğiniz birinci sınıf kalitede cami halıları satışı gerçekleştirmekteyiz.

Tüm Ürülerimiz Hakkında Daha Detaylı Resim ve Videolar İçin Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz.

Facebook / Instagram

Cami Halısı Renk ve Desenler

RENK VE DESEN ÇEŞİTLERİ

Cami Halım’da bolca renk ve desen çeşitliliğini görebileceğiniz seçeneklere sahipsiniz. İsterseniz size özel desen çizimi gerçekleştirebiliriz. Yün ve Akrilik iplik seçenekleri ile Saflı, Göbekli, Seccadeli Cami Halıları.

En Çok Tercih Edilen Cami Halısı

KALİTELİ ÜRÜN & UYGUN FİYAT

Cami halısı seçerken dikkat etmeniz gerek en önemli unsur halının kalitesidir. Cami Halım olarak, Türkiye’de ve Dünya’da ün yapmış  Demirci Cami Halıları, Gaziantep Cami Halıları’nın yanında Yeni Zelanda halılarının da tedariğini gerçekleştirmekteyiz.

Cami'ye Estetik Katan Cami Halıları

SATIŞ SONRASI DESTEK

Sizlere sunduğumuz hizmet halının satışı bitene kadar değildir. Bizler satmış ve döşemiş olduğumuz halının her zaman arkasında duran bir şirketiz. Çünkü cami halısı satışı bizim ek işimiz değil tek işimizdir ve sizlerin memnuniyeti bizim işimize verdiğimiz önemi yansıtır.

Hakkımızda 2

Bizi Yakından Tanıyın Hakkımızda

Cami Halım 12 yıllık cami halısı sektöründeki deneyimi ile birinci sınıf, en son teknoloji makinelerle, akrilik ve yün cami halısı satışı gerçekleştirmektedir. Tüm Türkiye, Avrupa ve Balkan ülkelerine hizmet vermektedir.

Camilerimizin ve cami cemaatinin talepleri doğrultusunda en kaliteli anti bakteriye (hijjenik), toz tutmayan ve özgün anadolu motifli cami, kur’an kursu ve yurt halılarını üretiminde cami halısı satışı sektöründe lider firma haline gelmiştir.

Halı Icon

Modern Tesis, En Son Teknoloji Makineler

Cami Halım, Gaziantep ve Demirci Cami Halıları satışı gerçekleştirmektedir. Gaziantep’te bulundan fabrikamızda en son teknolojiye sahip makineler, alanında uzman çalışanlar ve Tüm Dünya’ya satışa sunulan, beğenilen kaliteli halılar üretmektedir. Dünya Standarların üretim yapan fabrikamız ISO 9004, ISO 14001, ISO 45001 ve OHSAS 18001 Kalite ve Çevre Belgelerine sahiptir.

Youtube Kanalımızı Ziyaret Edin
Close

ÖzelProjelerimiz

İstanbul Cami Halısı
İstanbul Cami Halısı

Akrilik Cami Halısı Çeşitleri

İzmir Cami Halısı
İzmir Cami Halısı

Yün Cami Halısı Çeşitleri

Hakkımızda Ankara Cami Halısı 1
Ankara Cami Halısı

Göbekli Cami Halısı Çeşitleri

Bursa Cami Halısı
Bursa Cami Halısı

Seccadeli Cami Halısı Çeşitleri