yandex
Ürünlerimiz

Birinci Sınıf Cami Halılarımız

Birinci Sınıf Cami Halılarımız

Cami halılarımız döşetmek istediğiniz camilerinizin özel dokusuna uygun olan, renk ve desen konusunda camimizi andıran halılardan oluşmaktadır. Hiçbir şekilde camimize uygun olmayan, kullanışsız cami halıları kullanmıyoruz.

Cami halıları her gün yüzlerce hatta bazen binlerce kişi tarafından kullanıldığı için oldukça büyük bir önem kazanmıştır. Bu sebepledir ki cami halısı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç özellik bulunuyor. Elimizden geldiği kadarı ile cami halısı seçerken dikkat etmeniz gereken özelliklerden bahsedeceğiz.

 

KALİTELİ CAMİ HALISI ÖZELLİKLERİ

  • Cami Halısının Dayanıklı Olması
  • Alev Almaması, Yanıcı Olmaması
  • Kaygan Bir Dokusu Olmaması
  • Sık İşlemeler İle Dokunmuş Olması
  • Isı Yalıtımı Özelliğinin Bulunması

Başlıca özellikleri arasında bunları gösterebiliriz. Tabi bunun dışında teknik olarak bir çok detayı vardır fakat o konuda da camihalim.com adresine güvenebilirsiniz.

Tecrübe ve kaliteli cami halısı alırken bizlere uğramadan sipariş vermeyin. Web sitemiz de bulunan online ürün katalog ile bir çok desen ve motifte işlenmiş, Anadolu’muzun gelenek ve göreneklerini simgeleyen imgeler görebilirsiniz. Özellikle turkuaz rengi cami halıları ve bordo rengi cami halılarımızı bir çok camide görebilirsiniz. Hepsini el emeğimiz ve özel makinelerimiz ile bizler dokumuşuzdur. Türkiye’nin birinci sınıf cami halıcısı olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz. 12 yıllık cami halısı sektöründe deneyim ve tecrübe kazanmış cami halim büyük bir işletmedir. Özel olarak da isteklerinizi bizlere belirtmekten lütfen çekinmeyin. Her türlü caminizin cami halısı döşenir.

 

Ayrıca bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin !

Facebook

Instagram

Comment ( 1 )

  • Ahmet Köse

    Düzce’deki camimiz için cami halısı gerekli oldu. İnternette cami halıları araştırması yaparken https://www.camihalim.com adresine girdim. Siteyi gezdikten sonra İlker bey ile iletişime geçtim. Kendisi çok ilgili ve cami halısı konusuna çok hakimdi. Daha sonra ücretsiz bir şekilde camimize gelip keşif yaptı. Birlikte camimiz için uygun olan renk ve deseni seçtikten sonra döşeme işine geçildi.. Sonuç olarak harika bir iş ortaya koydular. Kendisi işinin erbabı.. Tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir